Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2018/2019
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U14M
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Finał B
Faule
Faule suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Etap II (7-14)
Finał A
Finał B
Finał C
Dywizja I
Dywizja II
Dywizja III
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Faule suma
Faule śr.
Faule wymuszone suma
Faule wymuszone śr.
1.
Dominik Dura
UKS Jedynka Niemodlin
7
24
3.43
0
0.00
2.
Jakub Kamiński
Żorska Akademia Koszykówki
6
22
3.67
0
0.00
3.
Igor Śliwiński
UKS SPRINT KATOWICE
8
21
2.63
0
0.00
4.
Oliwier Zogrodnik
MOSM Tychy
7
19
2.71
0
0.00
5.
Bartosz Szklarski
UKS Jedynka Niemodlin
7
16
2.29
0
0.00
6.
Wiktor Woźniak
GTK Gliwice
6
15
2.50
0
0.00
7.
Mateusz Walkowicz
UKS Jedynka Niemodlin
7
15
2.14
0
0.00
8.
Mateusz Cieślak
MOSM Tychy
8
14
1.75
0
0.00
9.
Patryk Czop
UKS Jedynka Niemodlin
7
14
2.00
0
0.00
10.
Krzysztof Świątkowski
UKS SPRINT KATOWICE
5
13
2.60
0
0.00
11.
Igor Szydłowski
MOSM Tychy
7
13
1.86
0
0.00
12.
Mikołaj Jopek
GTK Gliwice
7
13
1.86
0
0.00
13.
Bartłomiej Suder
Żorska Akademia Koszykówki
5
13
2.60
0
0.00
14.
Marcin Miklaszewski
UKS Jedynka Niemodlin
7
12
1.71
0
0.00
15.
Igor Motoszko
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I
,
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II
,
UKS SPRINT KATOWICE
5
11
2.20
0
0.00
16.
Kacper Litwinowicz
UKS Jedynka Niemodlin
7
10
1.43
0
0.00
17.
Paweł Kuras
UKS SPRINT KATOWICE
8
10
1.25
0
0.00
18.
Jakub Gruszka
UKS SPRINT KATOWICE
7
10
1.43
0
0.00
19.
Wiktor Woźniak
MOSM Tychy
7
10
1.43
0
0.00
20.
Szymon Mazur
Żorska Akademia Koszykówki
4
10
2.50
0
0.00
21.
Igor Gajda
UKS SPRINT KATOWICE
6
9
1.50
0
0.00
22.
Adrian Lewczuk
GTK Gliwice
5
9
1.80
0
0.00
23.
KACPER CZECZUTKA
MOSM Tychy
6
9
1.50
0
0.00
24.
Dawid Cichocki
UKS SPRINT KATOWICE
7
9
1.29
0
0.00
25.
JAN SITARZ
MOSM Tychy
5
9
1.80
0
0.00
26.
Szymon Hajbowicz
GTK Gliwice
5
8
1.60
0
0.00
27.
PATRYK LITWIŃSKI
MOSM Tychy
7
8
1.14
0
0.00
28.
Dominik Kondratowicz
GTK Gliwice
7
8
1.14
0
0.00
29.
Dorian Krasiński
Żorska Akademia Koszykówki
4
8
2.00
0
0.00
30.
Tomasz Biernat
GTK Gliwice
6
8
1.33
0
0.00
31.
Kacper Pieniacha
UKS Jedynka Niemodlin
7
8
1.14
0
0.00
32.
Oliwier Woźniak
MOSM Tychy
5
7
1.40
0
0.00
33.
Patryk Dudek
GTK Gliwice
7
7
1.00
0
0.00
34.
Igor Orlef
GTK Gliwice
6
7
1.17
0
0.00
35.
Paweł Maciejewski
Żorska Akademia Koszykówki
4
7
1.75
0
0.00
36.
Filip Chlebiej
Żorska Akademia Koszykówki
5
7
1.40
0
0.00
37.
Kamil Rymsza
GTK Gliwice
6
6
1.00
0
0.00
38.
Jakub Król
UKS Jedynka Niemodlin
6
6
1.00
0
0.00
39.
Kacper Szczęsny
UKS SPRINT KATOWICE
6
6
1.00
0
0.00
40.
Filip Maciejewski
Żorska Akademia Koszykówki
4
6
1.50
0
0.00
41.
Łukasz Chodaniecki
UKS Jedynka Niemodlin
6
6
1.00
0
0.00
42.
Wojciech Daniłow
UKS SPRINT KATOWICE
4
5
1.25
0
0.00
43.
Maksymilian Tekla
Żorska Akademia Koszykówki
5
5
1.00
0
0.00
44.
Bartosz Tkaczenko
Żorska Akademia Koszykówki
4
5
1.25
0
0.00
45.
WIKTOR CZYŻEWSKI
MOSM Tychy
7
5
0.71
0
0.00
46.
Artur Wiśniewski
MOSM Tychy
5
5
1.00
0
0.00
47.
Kamil Witkowski
UKS SPRINT KATOWICE
5
4
0.80
0
0.00
48.
Maciej Januszek
Żorska Akademia Koszykówki
3
4
1.33
0
0.00
49.
Szymon Matusiak
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice I
,
Uczniowski Klub Sportowy SP 27 Katowice II
,
UKS SPRINT KATOWICE
5
4
0.80
0
0.00
50.
KAMIL STRZODA
MOSM Tychy
7
4
0.57
0
0.00
51.
Ryszard Przybylski
UKS Jedynka Niemodlin
6
3
0.50
0
0.00
52.
Kacper Makarewicz
UKS Jedynka Niemodlin
5
3
0.60
0
0.00
53.
Maciej Skrok-Wolski
Żorska Akademia Koszykówki
4
3
0.75
0
0.00
54.
Seweryn Nowak
Żorska Akademia Koszykówki
5
3
0.60
0
0.00
55.
KACPER DEREWOŃKO
MOSM Tychy
5
3
0.60
0
0.00
56.
Aleksander Wójcik
GTK Gliwice
7
3
0.43
0
0.00
57.
Jakub Hoinkis
GTK Gliwice
7
3
0.43
0
0.00
58.
Kacper Majcherowicz
MOSM Tychy
5
3
0.60
0
0.00
59.
Mateusz Hajzyk
UKS SPRINT KATOWICE
6
2
0.33
0
0.00
60.
Igor Jarocki
UKS Jedynka Niemodlin
4
1
0.25
0
0.00
61.
Milan Kaczorek
Żorska Akademia Koszykówki
5
0
0.00
0
0.00
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
11.04.2024
JUNIORKI STARSZE RMKS RYBNIK PIĄTĄ DRUŻYNĄ W POLSCE!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×