Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik
25.09.2021 11:00 UKS Żak Nowy Sącz - Wisła CanPack Kraków --:--
26.09.2021 13:00 Wisła CANPACK II Kraków - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
26.09.2021 15:00 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
06.10.2021 17:00 MOSiR Bochnia - MTS Ikar Niepołomice --:--
25.09.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
25.09.2021 17:00 RMKS Rybnik - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
25.09.2021 17:00 RKK AZS Racibórz - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
26.09.2021 18:00 Zagłębie Sosnowiec - ISWJ Wisła --:--
02.10.2021 AZS Politechnika Korona Kraków II - UKS Żak Nowy Sącz --:--
02.10.2021 MLKS-MOS Rzeszów - Wisła CANPACK II Kraków --:--
03.10.2021 Wisła CanPack Kraków - MTS Ikar Niepołomice --:--
03.10.2021 17:00 SPZ WJM Gmina Krasne - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
02.10.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - RKK AZS Racibórz --:--
02.10.2021 14:00 KSK Stal Brzeg - RMKS Rybnik --:--
02.10.2021 16:00 ISWJ Wisła - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
02.10.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - Zagłębie Sosnowiec --:--
09.10.2021 RKK AZS Racibórz - KSK Stal Brzeg --:--
09.10.2021 Zagłębie Sosnowiec - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
09.10.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
09.10.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - ISWJ Wisła --:--
09.10.2021 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - MLKS-MOS Rzeszów --:--
09.10.2021 MTS Ikar Niepołomice - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
09.10.2021 MOSiR Bochnia - Wisła CanPack Kraków --:--
09.10.2021 14:30 UKS Żak Nowy Sącz - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
16.10.2021 AZS Politechnika Korona Kraków II - MOSiR Bochnia --:--
16.10.2021 MLKS-MOS Rzeszów - UKS Żak Nowy Sącz --:--
16.10.2021 Wisła CANPACK II Kraków - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
17.10.2021 17:00 SPZ WJM Gmina Krasne - MTS Ikar Niepołomice --:--
16.10.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
16.10.2021 14:00 KSK Stal Brzeg - Zagłębie Sosnowiec --:--
16.10.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
16.10.2021 17:00 RMKS Rybnik - RKK AZS Racibórz --:--
23.10.2021 Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik --:--
23.10.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - KSK Stal Brzeg --:--
23.10.2021 16:00 ISWJ Wisła - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
23.10.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
23.10.2021 MTS Ikar Niepołomice - MLKS-MOS Rzeszów --:--
23.10.2021 MOSiR Bochnia - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
23.10.2021 Wisła CanPack Kraków - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
23.10.2021 14:30 UKS Żak Nowy Sącz - Wisła CANPACK II Kraków --:--
30.10.2021 MLKS-MOS Rzeszów - MOSiR Bochnia --:--
30.10.2021 Wisła CANPACK II Kraków - MTS Ikar Niepołomice --:--
30.10.2021 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - UKS Żak Nowy Sącz --:--
30.10.2021 16:00 SPZ WJM Gmina Krasne - Wisła CanPack Kraków --:--
30.10.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - ISWJ Wisła --:--
30.10.2021 14:00 KSK Stal Brzeg - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
30.10.2021 17:00 RMKS Rybnik - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
30.10.2021 17:00 RKK AZS Racibórz - Zagłębie Sosnowiec --:--
06.11.2021 MTS Ikar Niepołomice - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
06.11.2021 MOSiR Bochnia - Wisła CANPACK II Kraków --:--
06.11.2021 Wisła CanPack Kraków - MLKS-MOS Rzeszów --:--
06.11.2021 AZS Politechnika Korona Kraków II - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
06.11.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - RKK AZS Racibórz --:--
06.11.2021 16:00 ISWJ Wisła - KSK Stal Brzeg --:--
06.11.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
06.11.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - RMKS Rybnik --:--
13.11.2021 Zagłębie Sosnowiec - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
13.11.2021 14:00 KSK Stal Brzeg - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
13.11.2021 15:30 RKK AZS Racibórz - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
13.11.2021 16:00 ISWJ Wisła - RMKS Rybnik --:--
13.11.2021 MLKS-MOS Rzeszów - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
13.11.2021 Wisła CANPACK II Kraków - Wisła CanPack Kraków --:--
13.11.2021 MOSiR Bochnia - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
13.11.2021 14:30 UKS Żak Nowy Sącz - MTS Ikar Niepołomice --:--
20.11.2021 MOSiR Bochnia - UKS Żak Nowy Sącz --:--
20.11.2021 Wisła CanPack Kraków - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
20.11.2021 AZS Politechnika Korona Kraków II - Wisła CANPACK II Kraków --:--
20.11.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - KSK Stal Brzeg --:--
20.11.2021 16:00 ISWJ Wisła - RKK AZS Racibórz --:--
20.11.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - RMKS Rybnik --:--
20.11.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - Zagłębie Sosnowiec --:--
27.11.2021 AZS Politechnika Korona Kraków II - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
27.11.2021 Wisła CanPack Kraków - UKS Żak Nowy Sącz --:--
27.11.2021 MTS Ikar Niepołomice - MOSiR Bochnia --:--
28.11.2021 16:00 SPZ WJM Gmina Krasne - Wisła CANPACK II Kraków --:--
27.11.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - RMKS Rybnik --:--
27.11.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - RKK AZS Racibórz --:--
27.11.2021 16:00 ISWJ Wisła - Zagłębie Sosnowiec --:--
27.11.2021 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
04.12.2021 Zagłębie Sosnowiec - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
04.12.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - ISWJ Wisła --:--
04.12.2021 17:00 RMKS Rybnik - KSK Stal Brzeg --:--
05.12.2021 17:00 RKK AZS Racibórz - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
04.12.2021 MTS Ikar Niepołomice - Wisła CanPack Kraków --:--
04.12.2021 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
04.12.2021 Wisła CANPACK II Kraków - MLKS-MOS Rzeszów --:--
04.12.2021 14:30 UKS Żak Nowy Sącz - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
11.12.2021 MLKS-MOS Rzeszów - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
11.12.2021 AZS Politechnika Korona Kraków II - MTS Ikar Niepołomice --:--
11.12.2021 Wisła CanPack Kraków - MOSiR Bochnia --:--
12.12.2021 16:00 SPZ WJM Gmina Krasne - UKS Żak Nowy Sącz --:--
11.12.2021 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - Zagłębie Sosnowiec --:--
11.12.2021 14:00 KSK Stal Brzeg - RKK AZS Racibórz --:--
11.12.2021 16:00 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
11.12.2021 16:00 ISWJ Wisła - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
18.12.2021 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
18.12.2021 Zagłębie Sosnowiec - KSK Stal Brzeg --:--
18.12.2021 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
18.12.2021 16:00 RKK AZS Racibórz - RMKS Rybnik --:--
18.12.2021 MTS Ikar Niepołomice - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
18.12.2021 MOSiR Bochnia - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
18.12.2021 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Wisła CANPACK II Kraków --:--
18.12.2021 14:30 UKS Żak Nowy Sącz - MLKS-MOS Rzeszów --:--
08.01.2022 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - ISWJ Wisła --:--
08.01.2022 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
08.01.2022 14:00 KSK Stal Brzeg - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
08.01.2022 17:00 RMKS Rybnik - Zagłębie Sosnowiec --:--
08.01.2022 Wisła CANPACK II Kraków - UKS Żak Nowy Sącz --:--
08.01.2022 MLKS-MOS Rzeszów - MTS Ikar Niepołomice --:--
08.01.2022 AZS Politechnika Korona Kraków II - Wisła CanPack Kraków --:--
09.01.2022 16:00 SPZ WJM Gmina Krasne - MOSiR Bochnia --:--
15.01.2022 Zagłębie Sosnowiec - RKK AZS Racibórz --:--
15.01.2022 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - RMKS Rybnik --:--
15.01.2022 16:00 ISWJ Wisła - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
15.01.2022 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - KSK Stal Brzeg --:--
15.01.2022 Wisła CanPack Kraków - SPZ WJM Gmina Krasne --:--
15.01.2022 MOSiR Bochnia - MLKS-MOS Rzeszów --:--
15.01.2022 MTS Ikar Niepołomice - Wisła CANPACK II Kraków --:--
15.01.2022 14:30 UKS Żak Nowy Sącz - MKS Pałac Młodzieży Tarnów --:--
22.01.2022 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - MTS Ikar Niepołomice --:--
22.01.2022 Wisła CANPACK II Kraków - MOSiR Bochnia --:--
22.01.2022 MLKS-MOS Rzeszów - Wisła CanPack Kraków --:--
23.01.2022 16:00 SPZ WJM Gmina Krasne - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
22.01.2022 12:30 UKS Dwójka Kamienica Polska - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
22.01.2022 14:00 KSK Stal Brzeg - ISWJ Wisła --:--
22.01.2022 16:00 RKK AZS Racibórz - AZS Uniwersytetu Śląskiego --:--
22.01.2022 17:00 RMKS Rybnik - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
29.01.2022 ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - KSK Stal Brzeg --:--
29.01.2022 12:00 AZS Uniwersytetu Śląskiego - Zagłębie Sosnowiec --:--
29.01.2022 17:00 RMKS Rybnik - ISWJ Wisła --:--
29.01.2022 17:00 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - RKK AZS Racibórz --:--
29.01.2022 AZS Politechnika Korona Kraków II - MLKS-MOS Rzeszów --:--
29.01.2022 Wisła CanPack Kraków - Wisła CANPACK II Kraków --:--
29.01.2022 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - MOSiR Bochnia --:--
29.01.2022 MTS Ikar Niepołomice - UKS Żak Nowy Sącz --:--
05.02.2022 Zagłębie Sosnowiec - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy --:--
05.02.2022 14:00 KSK Stal Brzeg - UKS Dwójka Kamienica Polska --:--
05.02.2022 16:00 RKK AZS Racibórz - ISWJ Wisła --:--
05.02.2022 17:00 RMKS Rybnik - ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. --:--
05.02.2022 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Wisła CanPack Kraków --:--
05.02.2022 Wisła CANPACK II Kraków - AZS Politechnika Korona Kraków II --:--
05.02.2022 14:30 UKS Żak Nowy Sącz - MOSiR Bochnia --:--
Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL