Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

27.05.2019

Śląska Gala Koszykówki Młodzieżowej 2019

ŚLĄSKA GALA KOSZYKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ

15.06.2019r.
Tychy hala MOSiR Al.Piłsudskiego 20
 

 Galeria cz.I 

Galeria cz.II 

Harmonogram Gali:

09:30 Uroczyste otwarcie
09:40 Mecz Minikoszykówki Zuchów U-11 K MKS Czechowice-Dziedzice – ŻAK Żory / UKS SP 27 Katowice
10:05 Mecz Minikoszykówki Zuchów U-11 M MOSM Tychy - UKS SP 27 I Katowice / Stela Cieszyn
10:25 Wręczenie pucharów i medali: Minikoszykówka Zuchów U-11 K i U-11 M
10:40 Mecz Minikoszykówki Żaczek U-12 K JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec – Olimpia Wodzisław Śl. / MKS Czechowice-Dziedzice
11:05 Mecz Minikoszykówki Żaków U-12 M ŻAK Żory – MKKS I Rybnik / MOSM Tychy
11:25 Wręczenie pucharów i medali: Minikoszykówka Żaczek i Żaków U-12 K i U-12 M
11:40 Mecz Młodziczek Młodszych ISWJ Wisła – MKS MOS Katowice / RMKS Rybnik
12:05 Mecz Młodzików Młodszych MKS MOS Katowice – MOSM II Bytom / Stela Cieszyn
12:25 Wręczenie pucharów i medali: Młodziczki Młodsze i Młodzicy Młodsi
12:40 Mecz ALL-STARS Juniorek Starszych / Juniorek
13:05 Mecz ALL-STARS Juniorów Starszych / Juniorów
13:25 Wręczenie pucharów i medali: Juniorki, Juniorki Starsze, Juniorzy i Juniorzy Starsi, wręczenie pucharów: 2 Liga Kobiet Region                 Południe, wręczenie pucharu Klubowi MKKS Rybnik za awans do 2LM
13:45 Mecz Młodziczek Starszych Olimpia Wodzisław Śl. – MKS MOS Katowice / Chrobry Basket Głuchołazy
14:10 Mecz Młodzików Starszych UKS SP 27 Katowice – MKS Dąbrowa Górnicza / MKKS Rybnik
14:30 Wręczenie pucharów i medali: Młodziczki Starsze i Młodzicy Starsi, wręczenie statuetek brązowym medalistom OOM
14:45 Mecz Kadetek RMKS Rybnik – Pogoń Ruda Śl. / Piłsudczyk Brzeg
15:10 Mecz Kadetów MOSM I Bytom – MKKS I Rybnik / MKS I Dąbrowa Górnicza
15:30 Wręczenie pucharów i medali: Kadetki i Kadeci, zakończenie Śląskiej Gali Koszykówki.
 
Podczas Gali zostaną wręczone statuetki dla trenerów (wszystkie młodzieżowe cykle rozgrywkowe, 2 LK Region Południe), oraz dla najlepszych strzelców, najlepiej rzucających za 3 pkt i MVP (od U-13 do U-20M i U-22 K)
 
Najlepsi strzelcy:
Młodziczki Młodsze: Karolina Kiraga (ISWJ Wisła)
Młodzicy Młodsi: Franciszek Soiński (UKS MOSM II Bytom)
Młodziczki Starsze: Majka Stefaniak (ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski)
Młodzicy Starsi: Mikołaj Rduch (MKS Wodzisław Śląski)
Kadetki: Alicja Jarząb (UKS Piłsudczyk Brzeg)
Kadeci: Dominik Pastuszka (ŻAK Żory)
Juniorki: Julia Kluziak (MKS MOS Katowice)
Juniorzy: Bartosz Chodukiewicz (MKS Dąbrowa Górnicza)
Juniorki Starsze: Wiktoria Borzęcka (MKS MOS Katowice)
Juniorzy Starsi: Daniel Dawdo (GTK Gliwice)
 
Najlepiej rzucający za 3 pkt:
Młodziczki Młodsze: Wanesa Drankowska (KSK Stal Brzeg)
Młodzicy Młodsi: Michał Szarbatke (MKS MOS Katowice)
Młodziczki Starsze: Martyna Miedza (UKS MOSM Bytom)
Młodzicy Starsi: Marcin Kosiorowski (MKKS Rybnik)
Kadetki: Aleksandra Gazda (KSK Stal Brzeg)
Kadeci: Igor Lewandowski (MKKS I Rybnik)
Juniorki: Małgorzata Struzik (KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec)
Juniorzy: Łukasz Łośko (Stela Cieszyn)
Juniorki Starsze: Wiktoria Borzęcka (MKS MOS Katowice)
Juniorzy Starsi: Adam Dziedzic (MCKS Czeladź)
 
Wyróżnienia MVP zostaną ogłoszone podczas Gali.
 
Zaproszenia do udziału w meczach ALL-STARS zostaną przesłane bezpośrednio do Klubów.
Imprezę poprowadzi MACIEJ GUZIK – były zawodnik, sędzia, konferansjer, animator koszykówki.
Mecze pokazowe trwają 15 minut z zatrzymywanym czasem na rzuty osobiste, czas na rozgrzewkę – 5
min.Zespoły występujące jako gospodarze (mistrzowie) grają w strojach klubowych „jasnych”, zespoły
występujące jako goście - zespoły łączone (2 i 3 miejsce) grają w strojach klubowych „ciemnych”.
 
Serdecznie zapraszamy sympatyków koszykówki na podsumowanie sezonu 2018/2019

 Regulamin imprez sportowych

Obraz

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Obraz
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding ZOF-STAL