Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2014/2015
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U14M
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Czas gry
Czas gry suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Czas gry suma
Czas gry śr.
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Czas gry suma
Czas gry śr.
1.
Tomasz Pustelnik
KS Pogoń Ruda Śląska
18
0.00
2.
Kacper Kłaczek
KS Pogoń Ruda Śląska
16
0.00
3.
Mateusz Czempiel
UKS Wojan Pawłowice
11
0.00
4.
Damian Prachnio
UKS Junior Basket Katowice
8
0.00
5.
Tomasz Krzymiński
KS Pogoń Ruda Śląska
16
0.00
6.
Dominik Antkiewicz
MCKiS Jaworzno
14
0.00
7.
Jakub Sikora
MKKS Rybnik
18
0.00
8.
Andrzej Kiełbasa
MKKS Rybnik
18
0.00
9.
Karol Dudek
MCKiS Jaworzno
15
0.00
10.
Michał Adamczyk
MKS Wodzisław Śląski
18
0.00
11.
Szymon Kyrcz
MKS Wodzisław Śląski
18
0.00
12.
Łukasz Laskowski
MKS Wodzisław Śląski
18
0.00
13.
Patryk Michałowski
MKS Wodzisław Śląski
17
0.00
14.
Dawid Moczała
MKS Wodzisław Śląski
18
0.00
15.
Grzegorz Płonka
MKS Wodzisław Śląski
18
0.00
16.
Łukasz Przybyła
MKS Wodzisław Śląski
18
0.00
17.
Filip Skrzydło
MKS Wodzisław Śląski
18
0.00
18.
Rafał Szlachta
MKS Wodzisław Śląski
16
0.00
19.
Robert Szlachta
MKS Wodzisław Śląski
16
0.00
20.
Adrian Zanibol
MKS Wodzisław Śląski
14
0.00
21.
Paweł Białas
UKS MOSM Bytom I
14
0.00
22.
Jakub Biskupski
GTK Gliwice
14
0.00
23.
Szymon Kusyk
GTK Gliwice
13
0.00
24.
Filip Machczyński
GTK Gliwice
15
0.00
25.
Paweł Grabowski
MKKS Rybnik
17
0.00
26.
Paweł Chrost
MKKS Rybnik
18
0.00
27.
Mateusz Rakszawa
MKKS Rybnik
18
0.00
28.
Miłosz Handziuk
UKS MOSM Bytom I
10
0.00
29.
Filip Wadowski
UKS MOSM Bytom I
18
0.00
30.
Adam Miller
UKS MOSM Bytom I
18
0.00
31.
Tomasz Karol Krzyżowski
UKS MOSM Bytom I
11
0.00
32.
Brunon Jastrzębski
UKS MOSM Bytom I
13
0.00
33.
Szymon Grządziel
UKS MOSM Bytom I
9
0.00
34.
Nikodem Jeglorz
KS Pogoń Ruda Śląska
12
0.00
35.
Radosław Orłowski
KS Pogoń Ruda Śląska
12
0.00
36.
Mateusz Nocoń
KS Pogoń Ruda Śląska
18
0.00
37.
Dawid Nocoń
KS Pogoń Ruda Śląska
17
0.00
38.
Michał Paluch
MKS MOS Katowice
19
0.00
39.
Jakub Skrzypek
MKS MOS Katowice
16
0.00
40.
Mikołaj Smoliński
MKS MOS Katowice
16
0.00
41.
Dawid Pachowicz
MKKS Rybnik
18
0.00
42.
Piotr Palczewski
UKS Wojan Pawłowice
14
0.00
43.
Aleks Żmijak
UKS Wojan Pawłowice
14
0.00
44.
Mateusz Panic
UKS Wojan Pawłowice
10
0.00
45.
Łukasz Januszewicz
UKS Wojan Pawłowice
14
0.00
46.
Dawid Lach
MCKS Czeladź
13
0.00
47.
Bartosz Kubieniec
UKS Wojan Pawłowice
13
0.00
48.
Piotr Lazarek
UKS Wojan Pawłowice
8
0.00
49.
Mateusz Białkowski
MOSM Tychy
18
0.00
50.
Krzysztof Sawa
MOSM Tychy
16
0.00
51.
Mateusz Karwat
MOSM Tychy
14
0.00
52.
Łukasz Polakowski
MOSM Tychy
19
0.00
53.
Kamil Sabliński
GTK Gliwice
14
0.00
54.
Konrad Gatnarczyk
MKKS Rybnik
18
0.00
55.
Filip Chrzanowski
UKS Junior Basket Katowice
14
0.00
56.
Mateusz Idasiak
MKS MOS Katowice
16
0.00
57.
Wiktor Szenkelbach
MKS MOS Katowice
16
0.00
58.
Klaudiusz Borowski
MKS MOS Katowice
18
0.00
59.
Szymon Twardzik
MKS MOS Katowice
17
0.00
60.
Kamil Stec
MKS MOS Katowice
10
0.00
61.
Błażej Prusek
MKS MOS Katowice
20
0.00
62.
Jakub Skowroński
KTK Knurów
15
0.00
63.
Alex Borkowski
KTK Knurów
13
0.00
64.
Szymon Tobiasz
KTK Knurów
15
0.00
65.
Sebastian Michalczuk
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
18
0.00
66.
Damian Kupka
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
18
0.00
67.
Miłosz Żebrowski
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
16
0.00
68.
Eryk Lip
KS Pogoń Ruda Śląska
18
0.00
69.
Bartosz Cierniecki
MCKiS Jaworzno
15
0.00
70.
Kacper Jarek
MCKiS Jaworzno
15
0.00
71.
Sebastian Pieczara
MCKiS Jaworzno
15
0.00
72.
Kacper Roter
MCKiS Jaworzno
15
0.00
73.
Bartłomiej Słomiak
MCKiS Jaworzno
14
0.00
74.
Patryk Tais
MCKiS Jaworzno
15
0.00
75.
Mateusz Zaborski
MCKiS Jaworzno
11
0.00
76.
Patryk Siewniak
MCKiS Jaworzno
14
0.00
77.
Jakub Grabski
UKS Wojan Pawłowice
14
0.00
78.
Adam Grabarczyk
UKS Wojan Pawłowice
14
0.00
79.
Jakub Gąsiorek
UKS Wojan Pawłowice
8
0.00
80.
Maksymilian Przybyła
UKS Wojan Pawłowice
11
0.00
81.
Jakub Pietrzak
UKS Wojan Pawłowice
12
0.00
82.
Denis Musik
UKS MOSM Bytom I
17
0.00
83.
Marcin Janus
UKS MOSM Bytom I
16
0.00
84.
Paweł Haberek
UKS MOSM Bytom I
18
0.00
85.
KAMIL ZIĘBA
UKS Junior Basket Katowice
8
0.00
86.
PIOTR KURASZKO
UKS Junior Basket Katowice
14
0.00
87.
Filip Jabloński
UKS Junior Basket Katowice
14
0.00
88.
PATRYK DONERSTAG
UKS Junior Basket Katowice
13
0.00
89.
Jakub Marszołek
UKS Junior Basket Katowice
15
0.00
90.
Filip Kałuża
UKS Junior Basket Katowice
13
0.00
91.
Olaf Klonowski
MKS MOS Katowice
19
0.00
92.
Maciej Pisarski
MKS MOS Katowice
18
0.00
93.
Szymon Stachura
MKS MOS Katowice
10
0.00
94.
Mateusz Tarasek
MKS MOS Katowice
19
0.00
95.
Remigiusz Kaczor
MKS Wodzisław Śląski
9
0.00
96.
Kacper Wojciechowski
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
17
0.00
97.
Remigiusz Wiśniewski
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
15
0.00
98.
Bartłomiej Szady
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
19
0.00
99.
Paweł Sitek
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
16
0.00
100.
Maciej Łatka
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
17
0.00
101.
Daniel Sekuła
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
12
0.00
102.
Dawid Krzystek
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
18
0.00
103.
Piotr Golc
Żorska Akademia Koszykówki Żory II
14
0.00
104.
Radosław Pyplok
KS Pogoń Ruda Śląska
17
0.00
105.
Bartosz Dera
KS Pogoń Ruda Śląska
10
0.00
106.
Sebastian Szewczyk
KS Pogoń Ruda Śląska
14
0.00
107.
Jakub Bartnicki
MOSM Tychy
17
0.00
108.
Marcel Bułat
MOSM Tychy
10
0.00
109.
Tomasz Burek
MOSM Tychy
11
0.00
110.
Michał Chorążak
MOSM Tychy
19
0.00
111.
Miłosz Gajdamowicz
MOSM Tychy
16
0.00
112.
Paweł Pawłowski
MOSM Tychy
13
0.00
113.
Łukasz Szymański
MOSM Tychy
12
0.00
114.
Karol Tarasiuk
MOSM Tychy
19
0.00
115.
Jakub Szopa
MOSM Tychy
14
0.00
116.
Krzysztof Olesiński
UKS MOSM Bytom I
15
0.00
117.
Klaudiusz Gorgoń
MCKS Czeladź
8
0.00
118.
dawid Walczak
MCKS Czeladź
13
0.00
119.
Grzegorz Materek
MCKS Czeladź
11
0.00
120.
Szymon Stachura
MCKS Czeladź
11
0.00
121.
Patryk Wacławczyk
MCKS Czeladź
10
0.00
122.
Sebastian Pietruszka
MCKS Czeladź
13
0.00
123.
Michał Porzuc
MCKS Czeladź
12
0.00
124.
Kamil Madetko
MCKS Czeladź
10
0.00
125.
Damian Godula
KTK Knurów
15
0.00
126.
Dawid Kocięba
KTK Knurów
14
0.00
127.
Kuba Lewicki
KTK Knurów
14
0.00
128.
Grzegorz Nowak
KTK Knurów
15
0.00
129.
Jacek Nowak
KTK Knurów
15
0.00
130.
Bartosz Majewski
KTK Knurów
15
0.00
131.
Radosław Rzepka
KTK Knurów
15
0.00
132.
Tomasz Gontarewicz
KTK Knurów
15
0.00
133.
Krzysztof Kubina
MKKS Rybnik
13
0.00
134.
Jakub Zygmunt
MKKS Rybnik
13
0.00
135.
Mariusz Solarz
MKKS Rybnik
19
0.00
136.
Dawid Cieślik
MKKS Rybnik
18
0.00
137.
Bartłomiej Waszyński
MKKS Rybnik
14
0.00
138.
Szymon Paszek
KS Pogoń Ruda Śląska
11
0.00
139.
Alan Sulik
MCKS Czeladź
10
0.00
140.
Michał Chmura
GTK Gliwice
10
0.00
141.
Paweł Siemianowski
GTK Gliwice
11
0.00
142.
Marcin Wolski
GTK Gliwice
11
0.00
143.
Roman Sochaj
GTK Gliwice
10
0.00
144.
Bartosz Muskała
GTK Gliwice
11
0.00
145.
Sebastian Rabiej
GTK Gliwice
11
0.00
146.
Kacper Tokarski
GTK Gliwice
10
0.00
147.
Artur Sobieszczuk
GTK Gliwice
8
0.00
148.
Mateusz Skowronek
GTK Gliwice
15
0.00
149.
Maciej Gidek
MCKS Czeladź
8
0.00
150.
Paweł Bluszcz
MCKS Czeladź
7
0.00
151.
Piotr Hajder
UKS Junior Basket Katowice
10
0.00
152.
Łukasz Dunka
UKS Junior Basket Katowice
8
0.00
153.
PATRYK RECZKO
UKS Junior Basket Katowice
9
0.00
154.
PIOTR ANDRZEJEWSKI
UKS Junior Basket Katowice
12
0.00
155.
Paweł Janus
KS Pogoń Ruda Śląska
13
0.00
156.
Adam Wawrzyniuk
UKS MOSM Bytom I
11
0.00
19.05.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 i MŁODSI W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×