Sponsorzy i partnerzy
Dokumenty
Dla mediów
Serwisy specjalne
Reklama
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Statut
Kluby
Wydział Sędziowski
Wydział Szkolenia
KADRY WOJEWÓDZKIE- info
MATERIAŁY
SZKOLENIA
KWM-CH
KWM-DZ
Ligi męskie
3LM
U14M
U13M
U12M
U11M
U10M
U15M
U19M
U17M
Poprzedni sezon
U9
Ligi kobiece
U14K
U13K
U11K
2 liga kobiet
U12K
U10K
U19K
U17K
U15K
Poprzedni sezon
U9
OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U19M
U17M
U15M
U14M
U13M
U19K
U17K
U15K
U14K
U13K
U12M
U12K
U11M
U11K
U10M
U10K
U9
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U19M
2 Liga Mężczyzn
3 Liga Mężczyzn
2 Liga Kobiet
U20M
U18M
U16M
U14M
U13M
U22K
U18K
U16K
U14K
U13K
U12M
U11M
U12K
U11K
U15M
U15K
U10M
U10K
U9
U19M
U17M
U19K
U17K
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
INDYWIDUALNE
DRUŻYNOWE
średnie / sumy
Cały sezon
Przechwyty
Przechwyty suma
średnie / sumy
rekordy
Cały sezon
Runda Zasadnicza
Finał A
Finał B
Punkty
Czas gry
Rzuty z gry
Rzuty za 2
Rzuty za 3
Rzuty wolne
Zbiórki
Asysty
Straty
Przechwyty
Bloki
Faule
Eval, +/-
Przechwyty suma
Przechwyty śr
Lp.
Zawodnik
Drużyna
Mecze
Przechwyty suma
Przechwyty śr
1.
Samuel Gusławski
GTK Gliwice
9
0.00
2.
Kacper Majcherowicz
MOSM Tychy
9
0.00
3.
Maksymilian Buszka
MKS Dąbrowa Górnicza
12
0.00
4.
Antoni Marciński
GTK Gliwice
11
0.00
5.
Filip Poradzki
GTK Gliwice
10
0.00
6.
Karol Rakszawa
MKKS Rybnik
10
0.00
7.
Brajan Płatek
MKS Dąbrowa Górnicza
12
0.00
8.
Kornel Tatar
MKS Dąbrowa Górnicza II
,
MKS Dąbrowa Górnicza
16
0.00
9.
Mateusz Frąc
Tauron UKS 27 Katowice
12
0.00
10.
Konrad Zychowicz
MKS Smyk Prudnik
12
0.00
11.
Bartosz Szklarski
Tauron UKS 27 Katowice
12
0.00
12.
Marcin Miklaszewski
MKS Smyk Prudnik
16
0.00
13.
Mateusz Walkowicz
MKS Smyk Prudnik
14
0.00
14.
Wojciech Jagiełło
Tauron UKS 27 Katowice
11
0.00
15.
Mateusz Budzicz
MOSM Tychy
16
0.00
16.
Igor Górzkowski
MOSM Tychy
14
0.00
17.
Artur Wiśniewski
MOSM Tychy
8
0.00
18.
Wiktor Woźniak
MOSM Tychy
15
0.00
19.
Łukasz Łaski
Tauron UKS 27 Katowice
11
0.00
20.
Oliwier Woźniak
MOSM Tychy
8
0.00
21.
Igor Kuciński
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
10
0.00
22.
Bartosz Gajda
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
14
0.00
23.
Jakub Holewa
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
14
0.00
24.
Miłosz Bełdycki
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
13
0.00
25.
Jakub Kremzer
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
15
0.00
26.
Kacper Cichy
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
12
0.00
27.
Karol Tokarz
MKS Dąbrowa Górnicza
6
0.00
28.
Mikołaj Androsz
MKKS Rybnik
12
0.00
29.
Jakub Kozieł
MKKS Rybnik
10
0.00
30.
Jakub Baran
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
16
0.00
31.
Igor Śliwiński
KKS Mickiewicz Romus Katowice
13
0.00
32.
Robert Misiak
MKS Dąbrowa Górnicza
12
0.00
33.
Jakub Wojdała
MKS Dąbrowa Górnicza
12
0.00
34.
Adam Kępski
MKS Dąbrowa Górnicza
12
0.00
35.
Kamil Smyła
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
16
0.00
36.
Jeremiasz Santarius
GTK Gliwice
11
0.00
37.
Bartosz Dziekański
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
12
0.00
38.
Mateusz Skrzypek
MKS Dąbrowa Górnicza
6
0.00
39.
Michał Koziej
MCKS Czeladź
12
0.00
40.
Paweł Całka
MCKS Czeladź
8
0.00
41.
Szymon Urbaniak
GTK Gliwice
7
0.00
42.
Wiktor Dulian
Tauron UKS 27 Katowice
11
0.00
43.
Jakub Zbaraszczuk
MKS Smyk Prudnik
14
0.00
44.
Michał Pyra
MKS Smyk Prudnik
15
0.00
45.
Stanisław Reczek
MKS Smyk Prudnik
15
0.00
46.
Jakub Nosol
MKS Smyk Prudnik
14
0.00
47.
Mateusz Pluta
Tauron UKS 27 Katowice
12
0.00
48.
Kajetan Misztal
GTK Gliwice
9
0.00
49.
Filip Barczyk
KKS Mickiewicz Romus Katowice
8
0.00
50.
Oliwier Kogut
GTK Gliwice
9
0.00
51.
Bartosz Całusiński
UKS MOSM Bytom
16
0.00
52.
Kacper Cepiga
UKS MOSM Bytom
14
0.00
53.
Dominik Kościelecki
UKS MOSM Bytom
14
0.00
54.
Juliusz Moskal
UKS MOSM Bytom
10
0.00
55.
Kamil Olszewski
UKS MOSM Bytom
10
0.00
56.
Jakub Dudka
MOSM Tychy
12
0.00
57.
Piotr Palmąka
MOSM Tychy
15
0.00
58.
Karol Fojcik
MKKS Rybnik
12
0.00
59.
Paweł Rak
MKKS Rybnik
13
0.00
60.
Miłosz Majewski
MKKS Rybnik
,
GTK Gliwice
7
0.00
61.
Kamil Surma
MKKS Rybnik
8
0.00
62.
Błażej Skop
MCKS Czeladź
11
0.00
63.
Jan Nowakowski
KKS Mickiewicz Romus Katowice
14
0.00
64.
Dominik Trześniewski
UKS MOSM Bytom
15
0.00
65.
Maksymilian Pleszczyński
UKS MOSM Bytom
16
0.00
66.
Jakub Cisowski
GTK Gliwice
12
0.00
67.
Witold Krassowka
UKS MOSM Bytom
16
0.00
68.
Michał Głaz
KKS Mickiewicz Romus Katowice
16
0.00
69.
Kacper Wojtas
MKS Dąbrowa Górnicza
14
0.00
70.
Oskar Paśnikowski
MOSM Tychy
,
MCKS Czeladź
8
0.00
71.
Mikołaj Jopek
GTK Gliwice
9
0.00
72.
Dominik Kondratowicz
GTK Gliwice
9
0.00
73.
Mikołaj Susłowicz
MKS Dąbrowa Górnicza
9
0.00
74.
Mikołaj Olma
Tauron UKS 27 Katowice
11
0.00
75.
Kamil Binkiewicz
Tauron UKS 27 Katowice
6
0.00
76.
Krzysztof Porwit
Tauron UKS 27 Katowice
7
0.00
77.
Franciszek Czernecki
MKS Dąbrowa Górnicza II
12
0.00
78.
Artur Szczeponek
MKKS Rybnik
12
0.00
79.
Tymoteusz Krok
MKKS Rybnik
10
0.00
80.
Bartosz Folga
Tauron UKS 27 Katowice
6
0.00
81.
Wojciech Belkner
GTK Gliwice
8
0.00
82.
Michał Siedlecki
MKS Dąbrowa Górnicza II
16
0.00
83.
Franciszek Wręga
MKS Dąbrowa Górnicza II
12
0.00
84.
Wiktor Kurowski
MKS Dąbrowa Górnicza II
12
0.00
85.
Kacper Nawrocki
MKS Dąbrowa Górnicza II
15
0.00
86.
Dawid Biela
MKKS Rybnik
13
0.00
87.
Jan Kopacz
KKS Mickiewicz Romus Katowice
12
0.00
88.
Nikodem Woźny
MKS Dąbrowa Górnicza
12
0.00
89.
Dorian Mancin
MKS Dąbrowa Górnicza II
,
MKS Dąbrowa Górnicza
14
0.00
90.
Filip OTTE
MKS Smyk Prudnik
11
0.00
91.
Wojciech Błoch
GTK Gliwice
7
0.00
92.
Michał Jabłoński
MKS Smyk Prudnik
14
0.00
93.
Szymon Jelonek
MKS Smyk Prudnik
8
0.00
94.
Wojciech Ligęza
MKS Smyk Prudnik
8
0.00
95.
Augustyn Goik
KKS Mickiewicz Romus Katowice
12
0.00
96.
Jakub Lipka
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
15
0.00
97.
Filip Jagielski
Koszykarski Klub Sportowy Tarnowskie Góry
14
0.00
98.
Marcin Paluch
MKS Dąbrowa Górnicza II
16
0.00
99.
Borys Baniak
KKS Mickiewicz Romus Katowice
15
0.00
100.
Szymon Łyczba
KKS Mickiewicz Romus Katowice
13
0.00
101.
Jakub Trzepietowski
MCKS Czeladź
13
0.00
102.
Kacper Kaczyński
MOSM Tychy
11
0.00
103.
Tomasz Marciszuk
KKS Mickiewicz Romus Katowice
15
0.00
104.
Maksymilian Wolarek
KKS Mickiewicz Romus Katowice
10
0.00
105.
Jakub Szrubarczyk
MCKS Czeladź
15
0.00
106.
Karol Klimas
MCKS Czeladź
12
0.00
107.
Kacper Korpak
MCKS Czeladź
15
0.00
108.
Franciszek Sobczyk
MCKS Czeladź
11
0.00
109.
Jan Łyszczarz
MCKS Czeladź
12
0.00
110.
Filip Zachurzok
MOSM Tychy
14
0.00
111.
Jakub Tasak
MCKS Czeladź
12
0.00
112.
Piotr Karwacki
MCKS Czeladź
8
0.00
19.05.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 i MŁODSI W CHYBIU - DRUGA KONSULTACJA SZKOLENIOWA
11.05.2024
MMP 3X3, Bytom - 06.05.2024r.
21.04.2024
KADRA ŚLĄSKA CHŁOPCÓW 2011 I MŁODSI W CHYBIU
14.04.2024
KADRA ŚLĄSKA DZIEWCZĄT 2011 I MŁODSZE W CHYBIU!
Zobacz wszystkie galerie >
Ogłoszenia
07.07.2022
Przerwa wakacyjna
Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Polub nas na
Facebooku
Śledź nas na
Twitterze
Zapisz się na newsletter
Partnerzy
‹
›
×
×