Śląski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

05.06.2017

ŚLĄSKA GALA KOSZYKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ 2017.

ŚLĄSKA GALA KOSZYKÓWKI MŁODZIEŻOWEJ, KATOWICE 2017.

Protokół XI Śląskiej Gali Koszykówki Młodzieżowej:
 

3LM

  1. DAAS Basket Hills Bielsko-Biała (Trener – Grzegorz Błotko) - awans do 2LM

Juniorzy Starsi

         1. MKS Dąbrowa Górnicza (Trener- Wojciech Wieczorek)

          2. AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice (Trener – Sebastian Breguła)

          3. MOSM Tychy (Trener – Aleksander Ditmer)

                     3 pkt – Oskar Sot (MUKK Henryk Kania Pszczyna)

                     Najlepszy strzelec – Patryk Kozłowski (KS Pogoń Ruda Śl.)

                     MVP – Piotr Karpacz (AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice)

 

Juniorzy

1. MKS Dąbrowa Górnicza I (Trener – Wojciech Wieczorek) 

2.  KKS Mickiewicz Katowice I (Trener – Jarosław Jakubiec)

3.  MOSM Tychy (Trener – Aleksander Ditmer)

3 pkt – Adam Kuśka (MKKS Rybnik)

Najlepszy strzelec – Łukasz Czompelik (UKS MOSM Bytom)

MVP –Adam Skiba (MKS I Dąbrowa Górnicza)

 

Kadeci

   1. KKS Mickiewicz Katowice (Trener – Paweł Wołk - Jankowski)

  2. ŻAK Żory I (Trener – Grzegorz Marciak)

  3. UKS MOSM Bytom I (Trener – Radosław Fudali)

3 pkt – Kamil Szwadowski (SMYK Prudnik), 

Najlepszy strzelec – Mateusz Żebrok (Stela Cieszyn)

          MVP – Kacper Kłaczek (KKS Mickiewicz Katowice)

Młodzicy Starsi

       1. UKS MOSM Bytom (Trener – Aleksander Sędzik) 

       2. MKKS Rybnik (Trener – Stanisław Grabiec) 

       3. MKS Dąbrowa Górnicza (Trener – Andrzej Bartosz) 

3 pkt – Dominik Pastuszka (ŻAK Żory),  

Najlepszy strzelec – Dominik Pastuszka (ŻAK Żory)

MVP – Maciej Michalski (UKS MOSM Bytom)

Młodzicy Młodsi

1. MOSM Tychy (Trener - Wojciech Majcherowicz)

2. MKKS Rybnik (Trener – Grzegorz Adamczyk)

3. ŻAK Żory (Trener – Ludwik Maciejewski)

        3 pkt – Michał Mendyk (Zagłębie Sosnowiec),

        Najlepszy strzelec – Kacper Nowakowski (MCKS Czeladź / MOSM Bytom)

        MVP – Jan Czorny (MKKS Rybnik)

 

Minikoszykówka Chłopców r.2005 i młodsi

1. UKS SP 27 II Katowice (Trener – Michał Bentkowski)

2. MKS Dąbrowa Górnicza (Trener – Marzena Rudolf)

3. MKKS I Rybnik (Trener – Grzegorz Adamczyk) 

 

Juniorki Starsze

       1. UKS La-Basket Piekary Śląskie (Trener – Beata Nossol-Szydłowska)

       2. KSK Stal Brzeg (Trener –Mariusz Kolekta)

       3. RMKS Rybnik (Trener – Wojciech Pierchała)

  3 pkt – Pola Każmierczak (RMKS Rybnik),  

  Najlepszy strzelec –  Anna Rorat (KSK Stal Brzeg)

  MVP – Natalia Rusińska  UKS La-Basket Piekary Śląskie

Juniorki

        1. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Trener – Karolina Szlachta) 

       2. UKS Piomar Brzeg (Trener – Arkadiusz Ulok)

       3. MKS MOS Katowice (Trener – Jerzy Bakowski)

                3 pkt – Aleksandra Borawska  (MKS Strzelce Opolskie),

                Najlepszy strzelec – Aleksandra Pszczolarska (UKS Piomar Brzeg)

                MVP – Aleksandra Wojtala   (JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec)

Kadetki

       1. RMKS Rybnik (Trener – Wojciech Pierchała) 

       2. UKS Piomar Brzeg (Trener – Małgorzata Kubiak)

       3. MKS MOS Katowice (Trener – Jerzy Bakowski) 

      3 pkt – Pola Kaźmierczak  (RMKS Rybnik),  

      Najlepszy strzelec – Aleksandra Pszczolarska (UKS Piomar Brzeg)

                   MVP – Aleksandra Pszczolarska (UKS Piomar Brzeg)


Młodziczki Starsze

      1. GUKS Gwarek Pawłowice (Trener – Adam Sztychny)

      2. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (Trener – Jacek Dyja)

      3. Pogoń Ruda Śląska (Trener – Natalia Szabatowska/Trener Adam Wilkin)

   3 pkt – Kornelia Bukowczan  (GUKS Gwarek Pawłowice),  

   Najlepszy strzelec – Alicja Jarząb (UKS Piomar Brzeg)

   MVP – Kornelia Bukowczan (GUKS Gwarek Pawłowice)


Młodziczki Młodsze

        1. RMKS Rybnik (Trener- Marcin Troszka)

        2. MKS MOS Katowice (Trener- Krzysztof Masłowski)

        3. JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec I ( Trener- Karolina Szlachta)

              3-pkt.- Maja Frąckiewicz (RMKS Rybnik)

              Najlepszy strzelec- Oliwia Pełka (JAS_FBG Zagłębie Sosnowiec)

              MVP- Dominika Bednarek (RMKS Rybnik)



 

Materiał TVP 3:

katowice.tvp.pl/32759557/10062017-godz-1850

Galeria:

slzkosz.pl/zdjecia/f/33/xi-slaska-gala-koszykowki-mlodziezowej-2017.html

 

Ogłoszenia

Zobacz wszystkie ogłoszenia >
Facebook Polub nas na
Facebooku
Twitter Śledź nas na
Twitterze
Newsletter Zapisz się na newsletter

Partnerzy

Śląskie - pozytywna energia Polski Związek Koszykówki Spalding SKM ZOF-STAL